W ramach projektu Przystań Warta powstanie 8 mieszkań i apartamentów z widokiem na rzekę Warta i Łęgi Dębińskie, o powierzchni od 56 do 195 m.kw. W ofercie znajduje się 6 mieszkań 3-pokojowych oraz jeden 4-pokojowy i jeden  5-pokojowy apartament. Do wszystkich mieszkań przynależeć będą balkony lub loggie, a do apartamentów dodatkowo także przestronne tarasy.

Duże i funkcjonalne mieszkania 3-pokojowe wyposażone są w przestronne loggie, a większe także w osobne pomieszczenie na garderobę. Do mieszkania na parterze przynależy też taras. Mieszkańcom gwarantujemy piękny widok z okien oraz dostęp do zlokalizowanej na poziomie -1 siłowni, co będzie szczególnie istotne dla osób aktywnych. Kolejnym udogodnieniem będzie również podziemna hala garażowa na 11 miejsc postojowych oraz 8 komórek lokatorskich.

Zadbamy także o małą architekturę. Na zewnątrz budynku stanie  wiata na kajaki, które będzie można zwodować na specjalnie przygotowanym do tego celu brzegu Warty.

Apartament dolny – nazwany Orzech o pow. 195 m kw., będzie dysponować ogrodem o powierzchni około 450 m kw. Z kolei apartament górny charakteryzuje się wyjątkowym widokiem na panoramę doliny Warty i Łęgów Dębińskich. Dodatkowo oba apartamenty posiadają antresole, pomieszczenie gospodarcze, garderobę i bezpośredni dostęp do windy umożliwiającej przemieszczanie się między poziomami apartamentu.

Przystań Warta zostanie zrealizowana zgodnie z najnowszymi trendami
w budownictwie mieszkaniowym i przy użyciu najlepszych materiałów budowlanych.