Grupa Partner, inwestor apartamentów przy ulicy Starołęckiej nad Wartą, posiada wieloletnie doświadczenie na rynku mieszkaniowym. Wartość Grupy Partner opieramy na satysfakcji naszych Klientów oraz partnerów biznesowych. Skrupulatnie przygotowana, a następnie zrealizowana zgodnie z założeniami i oczekiwaniami Klientów inwestycja Osiedle Atrium w Poznaniu to nasz powód do dumy oraz satysfakcji. Funkcjonowanie na różnych płaszczyznach pozwala nam przyjąć nowoczesną politykę firmy, zgodną z potrzebami, trendami i wymaganiami rynku.

 

Idea, która nam przyświeca przy każdym projekcie, to stworzenie miejsca wyjątkowego, idealnego do odpoczynku, czy pracy. Czujemy radość, kiedy każdy z naszych Mieszkańców wraca do swojego domu z sentymentem. Kiedy odnajduje tam spokój i ciszę, gdzie może nabrać pozytywnej energii. Każdą naszą inwestycję traktujemy wyjątkowo. Dopasowujemy ją do potrzeb przyszłych Mieszkańców, ich oczekiwań i stylu życia. Dla nas każdy budynek to nie tylko projekt architektoniczny, ale również otoczenie – w tym mała architektura, która ma być funkcjonalna i w szczegółach dopracowana dla komfortu jej użytkowników.

 

Grupa Partner z sukcesem realizowała już inwestycje na terenie Poznania i Wielkopolski. W Poznaniu, przy ulicy Świętowidzkiej powstała Willa Leśna, a przy ulicy Czystej zespół budynków wielorodzinnych. Na ukończeniu jest również ostatni nasz projekt, czyli Osiedle Atrium Grunwald przy ulicy Bosej. Powodzeniem zakończyły się projekty mieszkaniowe w Kórniku, Murowanej Goślinie, Tulcach, Słupcy i Szamotułach. Aktualnie Grupa Partner realizuje także inwestycje: Młyn nad Cybiną oraz Atrium Sielska 22.

 

Idealnym uzupełnieniem naszej oferty jest właśnie wprowadzana do sprzedaży Przystań Warta czyli kompleks 8 nowoczesnych i kameralnych lokali, zlokalizowanych w awangardowym budynku przy ulicy Starołęckiej. Położony na zboczu skarpy budynek z widokiem na Wartę i Łęgi Dębińskie spełni oczekiwania osób poszukujący ciszy i spokoju obok przyrody.